Jumed Medycyna Estetyczna - logo

Szczęść Boże 12, 41-800 Zabrze tel. 792-858-620

  1. Twarz
  2. Biust
  3. Ciało
  4. Skóra

INTRALIPOTERAPIA – modelowanie sylwetki

 

Intralipoterapia - liposukcja bez chirurgicznej ingerencji. Specjalna oferta dla klientów ze Śląska! Substancją wykorzystywaną w metodzie lipolizy jest znana od lat fosfatydylocholina, naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi.
Lipoliza to bardzo skuteczny zabieg kontrolowanego zredukowania tkanki tłuszczowej nie tylko z tułowia, ramion, bioder i ud, ale też podbródka.


W wyniku wstrzykiwania podskórnego odpowiednio dobranych preparatów pochodzenia roślinnego następuje rozpad komórek odpowiedzialnych za gromadzenie tłuszczu, co przy okazji znakomicie wpływa na celulit. Organizm pozbywa się rozpuszczonego tłuszczu w naturalnym procesie metabolizmu a skóra pozostaje dobrze napięta i gładka.


Dla uzyskania pożądanych efektów zaleca się kilka zabiegów, powtarzanych co około 8 tygodni, lecz efekty zmniejszenia obwodów (nawet o 2 cm!) są widoczne już po pierwszym z nich. Bezpośrednio po zabiegu rzadko obserwuje się mijające samoistnie w ciągu kilku dni uczucie swędzenia, pieczenia, niewielkie obrzęki i zaczerwienienia skóry czy małe siniaki.


Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, padaczka, niektóre infekcje, ostre choroby nerek, wątroby, tarczycy, niektóre choroby krwi, cukrzyca, znaczna otyłość (BMI>30), zaburzenia menstruacji, niektóre alergie, np. na białko sojowe. Przed kuracją niezbędne jest zasięgnięcie opinii lekarza i dokładny wywiad z pacjentem.

Ofcjalna strona producenta: www.aqualyx.com.pl

Zobacz również artykuł na temat INTRALIPOTERAPIA - sposób na pozbycie się tłuszczu.