Jumed Medycyna Estetyczna - logo

Szczęść Boże 12, 41-800 Zabrze tel. 792-858-620

  1. Twarz
  2. Biust
  3. Ciało
  4. Skóra

O nas

Witam serdecznie w Klinice JUMED Medycyna Estetyczna.

Dr. Andrzej Jureczko, chirurg, praktykujący na oddziale chirurgii plastycznej,  założyciel i właściciel Kliniki JUMED Medycyna Estetyczna. Klinika powstała w 2009 roku, z myślą o Kobietach i Mężczyznach chcących urzeczywistnić swoje marzenia o dobrym wyglądzie. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2005 roku, stale podnosząc kwalifikacje i zdobywając  nowe doświadczenia, co pozwala cieszyć się rosnącym gronem pacjentów. W 2005 roku ukończyłem  studia podyplomowe w jedynej w Polsce, prestiżowej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Jestem członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej obecnie Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim i uczestnikiem zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Uczestniczę w wielu międzynarodowych oraz krajowych sympozjach naukowych w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce uzyskałam Certyfikat , przyznawany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, potwierdzający wysokie kwalifikacje lekarza wykonującego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej – www.certyfikowani.org